Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Споживачу » Вибір споживачів
Громадські дослідження

Нам кажуть, що у супермаркетах та інших магазинах нам пропонують якісні молочні продукти. А хтось бачив, останнім часом, у Києві або іншому місті України, де є молокозавод, хочаб один МОЛОКОВОЗ?! Порошкова сметана, сир...?! Авжеж. А скільки у ковбасі чи сосисках м’яса? ( "Сьогодні сосиска, яма спасіння для відходів м’ясної промисловості...".) Якщо на продукти харчування можна подивитись, їх можливо понюхати, то про якість ліків можна тільки здогадуватись, особливо під час економічної кризи. Люди надіються, лікуються хто-зна чим (в кращому випадку - джерельною водою або подібними ліками) втрачають час і в результаті мають запущенні форми захворювань, які вже навіть ефективними ліками не вилікувати.

Діюча державна система створення умов функціонувння суспільства, яка ставить у пріоритеті бізнесові інтереси (про це чітко вказано у законодавстві України), а не життя і здоров’я громадянина, - вже давно не є авторитетом в українців.

У таких умовах НАМ, спожвачам, самим потрібно бути освіченими у питаннях свого життєвого простору: ліки, лікарі, педіатри, стоматологічні кабінети, аптеки, офтальмологічні операції, "панацеї" від схуднення та усіх захворювань - з нас, лише, викачуюь гроші (а ми це усе ковтаємо і тихенько помираємо - ми  СУСПІЛЬСТВО СПОЖИВАННЯ).

Ми почали з’ясовувати: у кого лікуємось; які ліки лікують, а не калічать; які аптеки допомагають, а не наживаються...

Медикаменти

Аптечні заклади


Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2010 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення