Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Громадський контроль » Група Громадського контролю
Група Громадського контролю

Тільки спільними зусиллями споживачів з активною громадською позицією ми зможемо змінити на краще якість медичних послуг та послуг забезпечення населення лікарськими засобами. Запрошуємо не байдужих, активних громадян міста Києва до лав громадського контролю.

Ми не встановлюємо графік роботи! Ви можете виконувати свої функції по особистому графіку в зручний для Вас час. Нас цікавить тільки результат по підвищенню якості надання медичних послуг в країні.

Робота громадського контролера полягає в здійснені громадського контролю в аптеках, лікувально-профілактичних закладах та інших закладах сфери охорони здоров’я. Опитування споживачів та учасників лікувального процесу (лікарів, фармацевтів, провізорів) по різним питанням практичної охорони здоров’я. Робота з сімейними лікарями, лікарями загальної практики та вузькими спеціалістами.

Для того щоб стати громадським контролером потрібно бажання змінити рівень охорони здоров’я на кращий та якісніший і зателефонувати нам 044 569 25 03. Ми надамо більш детальну інформацію.

Ще існують цікаві пропозиції для студентів та випускників ВУЗів! Якщо ти студент чи випускник з активною соціальною позицією. Розпочни свою успішну кар’єру з нами! Ми допоможемо, адже приблизно 90% випускників ВУЗів зазнають труднощі при першому працевлаштуванні після закінчення навчання. Роботодавці, неохоче беруть на роботу претендентів, без досвіду роботи та наявності рекомендації.

Ми пропонуємо на безкоштовній основі отримання навичок роботи та зарекомендувати себе, беручи участь в: різносторонній діяльності громадської організації споживачів, групах громадського контролю та санітарно-просвітницької роботи, опитуванні спеціалістів та споживачів, роботі з сайтами та соціальними мережами, взаємодії з комерційними організаціями і державними установами, публікація оглядових, аналітичних та проблемних статей, підготовка пропозицій по покращенню охорони здоров’я на різних рівнях.

Ви отримаєте: досвід роботи і визначення схильності до певного виду діяльності, відповідні рекомендації роботодавцю при працевлаштуванні, короткострокову перспективу залучення в комерційні проекти (на платній основі), можливість працевлаштування в представництва транснаціональних компаній, участь в конкурсах на державну службу.

Розпочни свою стрімку кар’єру вже зараз! За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 044 569 25 03.

Не будь байдужим, віднесись відповідально до свого громадського обов’язку!

 


Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2010 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення