Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Про Союз » Благодійність
Соціальна відповідальність бізнесу - реальний рух до людей

У сфері охорони здоров’я знати свої права і знати, як їх відстояти звичайній людині - надто складно.

Тільки соціально відповідальний бізнес сприятиме громадянам у свідомому виборі продукції і послуг, а також у тому, як захистити свої права.

Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення є неприбутковою організацією, а тому фінансування здійснюється виключно з членських внесків та благодійної допомоги.

Ваша довіра і підтримка дасть нам можливість краще і ефективніше захищати права та інтереси громадян – серед яких, безперечно, є Ви або Ваші близькі чи друзі!

Допомога, що надходить спрямовується на просвітницьку роботу для створення умов свідомого вибору споживачів в питаннях охорони здоров’я.

   Код: 36677833

   Рахунок: 2600701032250 в ВАТ «БМ Банк»

   МФО: 380913

Наголошуємо: будь-який розмір матеріальної допомоги не дає права впливати на діяльність Союзу споживачів Впливати на діяльність організації можна лише беручи активну участь у її роботі, до чого ми Вас і запрошуємо!

Союзу споживачів погодились сприяти:Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2010 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення