Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Про Союз » Голова Правління

Владислав Онищенко

Народився 5 січня 1976 року (м. Київ).

Освіта:

Національний університет ім. Тараса Шевченка

Національна фармацевтична академія України

 

Досвід роботи:

З жовтня 2009р. – Голова правління Союзу споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення. 

2005 – 2008р. – Заступник, Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів, з червня 2005 року в.о. Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів.

напрямки роботи: 

Організація роботи та забезпечення контролю державних інспекцій в АР Крим, областях, містах Києві і Севастополі та центрального апарату Державної інспекції МОЗ.

Голова колегії Державної інспекції з контрою якості лікарських засобів МОЗ України.

Член Міждержавної комісії по стандартизації, реєстрації, контролю якості лікарських засобів та виробів медичного призначення країн учасниць СНД, голова робочої групи Комісії.

 

З 2004 року – начальник відділу з контролю за якістю лікарських засобів; 

2001 – 2004р. – начальник відділу з контролю за виробництвом, оптовою і роздрібною реалізацією лікарських засобів Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ

напрямки роботи: 

Голова комісії або заступник голови комісії з організації роботи і проведення перевірок стану забезпечення якості лікарських засобів в АР Крим, усіх областях, містах Києві і Севастополі. Інформування керівництва областей (голів, заступників голів облдержадміністрацій, начальників управлінь охорони здоров’я облдержадміністрацій) про результати роботи комісії. Організація Колегій з цих питань.

Взаємодія з іншими міністерствами і відомствами з питань обігу лікарських засобів.

Підготовка проектів законів України, постанов Уряду, нормативно-правових актів міністерств, їх реєстрація в Мін’юсті України.

 

2000 – 2001р. – головний спеціаліст Державного департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів та виробів медичного призначення.

1997 – 2000р. – спеціаліст 1 категорії, провідний спеціаліст Державного комітету України з медичної та мікробіологічної промисловості, відділ організації та розвитку виробництва

напрямки роботи: 

Експертиза та погодження технологічної документації з виробництва вітчизняних лікарських засобів.

Перевірка підприємств-виробників з питань додержання вимог виробництва ліків та впровадження європейських норм виробництва. Здійснив перевірку майже усіх виробників лікарських засобів в Україні.


Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2010 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення