Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Публікації ЗМІ » Нікому, крім пацієнта, не цікаво, щоб лікарські препарати були дешевими.

Нині в Україні жоден з учасників «лікувального процесу»не     зацікавлений у швидкому одужанні пацієнтів.

Про це під час прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA завив глава правління Союзу споживачів медичних послуг Владислав Онищенко.
За його словами, учасники системи охорони здоров'я зацікавлені в тому, щоб пацієнт продовжував хворіти якомога довше, відповідно, витрачав свої гроші.
«Кому це цікаво, крім пацієнта, якщо він весь час несе гроші - нікому. І хто стане на шляху цін, крім пацієнта - ніхто. Нікому не цікаво, щоб лікарські препарати були дешевими, а людина отримувала якісну швидку допомогу. У Міністерства охорони здоров'я стільки функцій, що страшно, але, на жаль, на сьогодні фармацевтичної політики в Україні не існує», - підкреслив експерт.
Він упевнений, що фармацевтична політика Міністерства охорони здоров'я України повинна «забезпечувати або вирішувати три основні напрями».
«Перше - ефективність, безпечність та якість лікарських препаратів, яка не вирішена. У нас багато препаратів, які навіть не можна назвати ліками. Друге - препарати повинні призначатися виключно за медичними призначеннями, а у нас це питання саботується більше 10 років. Третє - препарати повинні призначатися тільки з економічної доцільності», - резюмував В.Онищенко.

Источник: Golos.ua 


Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2020 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення