Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Відкрите звернення
Відкрите звернення до фармацевтичної спільноти стосовно створення умов забезпечення доступності населення до лікарських засобів незважаючи на складне політичне та економічне становище в країні.

Нещодавно президент вітчизняної фармацевтичної компанії НВК «ЕКОФАРМ» Анатолій Новик (Народний депутат, перший заступник голови Комітету з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства Верховної Ради України 3-го скликання) направив відкрите звернення до керівників фармацевтичних компаній, виробників, дистриб’юторів, аптечних установ та медичної спільноти України з закликом допомогти народу України пережити економічну та фінансову кризу, викликану політичною ситуацією в країні та за її межами. У відкритому зверненні було запропоновано встановити мораторій на підвищення відпускних, оптових та роздрібних цін для лікарських засобів на півроку. Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення високо цінує й підтримує таку соціальну спрямованість керівництва зазначеної фармацевтичної компанії.

У цей не простий для країни час, коли спостерігається спад фінансової активності та фармацевтичного ринку, нестабільний курс валют, складне політичне становище, Союз споживачів зі свого боку звертається до медичної спільноти України, особливо, фармацевтичного сектору з проханням взяти за приклад громадянську позицію Анатолія Новика й забезпечити умови, щоб лікарські засоби були доступними для усіх верств населення.

 Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2020 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення