Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Роздріб рулить!??
Роздріб рулить!??

Нас, як споживачів лікарських засобів і виробів медичного призначення непокоїть механізм ціноутворення на зазначені види продукції у вітчизняних аптеках (відсотки до вартості). Адже ціна – це серйозний важіль доступності громадян до ліків, у т.ч. їх асортименту. Нажаль сьогодні відсутня раціональна і зрозуміла для споживача цінова політика у фармацевтичному секторі.

Приміром: Чому за реалізацію двох подібних препаратів (розмір упаковки, вага, умови зберігання тощо) по цінам 15грн. і 150грн. споживач сплачує аптеці, в першому випадку 4,5грн., а у другому – 45грн.? Адже затрати аптеки у двох випадках ідентичні, а дистриб’ютор відпускає медикаменти в національній валюті та ще й кредитує. Можливо наслідками цього є те, що Україна, в основному, генерикова країна.

Ефективні, високотехнологічні оригінальні препарати, які значно дорожчі з об’єктивних причин, навіть немає сенсу реєструвати. Із-за діючої системи ціноутворення на ліки, роздрібна ціна препаратів для споживача буде фантастичною. Відсутність раціональної політики забезпечення громадян лікарськими засобами та диференційованого підходу до ціноутворення закриває доступ споживачів до сучасних ефективних методів лікування.

Докладніше: http://pharma.net.ua/rozdrib-rulit/Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2020 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення