Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » МОЗ України оприлюднило проект Переліку супутніх товарів, які мають право придбавати та продавати аптечні заклади

13.07.2015 МОЗ оприлюднило Проект Наказу "Про затвердження Переліку супутніх товарів, які мають право придбавати та продавати аптечні заклади та їх структурні підрозділи", відповідно до якого аптечні заклади та їх структурні підрозділи лише за умови забезпечення відокремленої зони зберігання супутніх товарів, можуть придбавати та продавати:

1. Медичні вироби, медична техніка, оптика, окулярна оптика.

2. Ортопедичні товари, проти варикозні компресійні вироби, прилади вимірювання функціональних навантажень людини (шагомір, лічильник калорій), технічні засоби реабілітації та супутні товари до них (батарейки, зарядні пристрої), масажери, інгалятори, медичні лампи, кварцеві лампи, солеві, гелеві та електричні грілки, товари для магнітотерапії, які не зареєстровані як медичні вироби.

3. Предмети та засоби особистої гігієни (засоби для догляду за ротовою порожниною, шкірою, волоссям, засоби для гоління та після гоління, мило туалетне, шампуні, гігієнічні серветки, мочалки).

4. Природні та штучні мінеральні води, столова питна вода.

5. Косметичні засоби (креми, солі, лосьйони, скраби та інші засоби, які виконують гігієнічні профілактичні та естетичні функції, в т.ч. засоби для догляду за волоссям: пінки, лаки, муси, маски, ополіскувачі, фарба для волосся), за винятком парфумів та декоративної косметики.

6. Інструменти, пристрої для догляду за ротовою порожниною, шкірою, нігтями, волоссям.

7. Функціональні харчові продукти, харчові продукти для спеціального дієтичного споживання (у тому числі продукти дитячого харчування, харчування для спортсменів та осіб похилого віку), дієтичні добавки; напої, не віднесені до дієтичного/дитячого харчування; продукти для діабетичного харчування; закваски, клітковина, біологічно активні добавки.

8. Окремі харчові продукти, такі як чаї, кава, фіто коктейлі, соки, нектари, енергетичні напої, жувальні гумки, батончики, льодяники, драже, печиво в оригінальній заводській упаковці.

9. Репеленти (у тому числі електричні пристрої для використання змінних картриджів з репелентами), акарицидні засоби (засоби проти кліщів).

10. Предмети та засоби для ароматерапії (ароматичні лампи, масла, палички, свічки).

11. Дезінфекційні засоби. Антисептичні засоби, не зареєстровані як лікарські засоби.

12. Прилади для контролю та регуляції мікроклімату середовища (іонізатори та зволожувачі повітря, термометри, гігрометри, термоіндикатори).

13. Пристрої для доочищення питної води та змінні фільтри-картриджі до них.

14. Товари для немовлят та дітей, що не зареєстровані як медичні вироби.

15. Вироби з вати (ватні палички, диски, пластини), засоби жіночої гігієни, пластирі, паперові носові хустинки, паперові та вологі серветки, туалетний папір, рушники паперові, панчішно — шкарпеткові трикотажні вироби, пакувальні матеріали, що не зареєстровані як медичні вироби.

16. Засоби, пристрої та інші товари для боротьби з шкідливими звичками. Діагностичні тест-системи для лабораторних та домашніх досліджень фізіологічних та патологічних показників (тести на вагітність,тести на вміст алкоголю, наркотичних речовин).

17. Ємкості із термоізолювального матеріалу для підтримання

температурного режиму при транспортуванні (термоконтейнери, термосумки, термобокси), холодоелементи, картки-індикатори, індикатори заморожування термотестерів.

18. Лабораторний посуд. Ваги аптечні та комплекти різноваг.

19. Комплектуючі до медичних виробів, медичної техніки, що не зареєстровані як медичні вироби.

20. Література з питань медицини, фармації та здорового способу життя.

21. Спеціальний одяг для працівників медицини та фармації.

22. Товари для осіб з обмеженими фізичними можливостями.Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2020 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення