Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Касація на постанову Київського апеляційного господарського суду
Вищий господарський суд України прийняв до розгляду касаційну скаргу Союзу споживачів

Ухвалою від 30 січня 2014 року ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ розглянувши касаційну скаргу Союзу споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення на постанову Київського апеляційного господарського суду від 29 жовтня 2013 року у справі № 910/7062/13 господарського суду міста Києва за позовом Компанії "Les Laboratoires Servier" до Союзу споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення" про спростування недостовірної інформації та відшкодування шкоди 1, 00 грн.

ВСТАНОВИВ: Подана Союзоь споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення касаційна скарга відповідає вимогам ст. 111 Господарського процесуального кодексу України і підлягає прийняттю до провадження. Заявлене клопотання відповідає вимогам Господарського процесуального кодексу України, причини пропуску процесуального строку для подання касаційної скарги викладенні в клопотанні суд визначає поважними, а тому клопотання підлягає задоволенню. З огляду на викладене, суд визнав подані матеріали достатніми для прийняття касаційної скарги до касаційного провадження.

серед іншогог суд У Х В А Л И В: 1. Відновити строк на подання касаційної скарги Громадській організації "Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення". 2. Прийняти до провадження Вищого господарського суду України касаційну скаргу Громадської організації "Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 29 жовтня 2013 року у справі № 910/7062/ 13.

 

Додаткові матеріали по темі:

http://medpotreb.org/news/299.html 

http://medpotreb.org/news/sud_zfpret_inform.html Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2020 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення