Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Міністр запросив професійних радників

20 січня міністр охорони здоров’я України пан Квіташвілі у залі колегії мінздраву мав можливість поспілкуватись з медичною елітою стосовно майбутніх реформ в медичній сфері. Метою цієї зустрічі було обговорити кроки по швидкому вирішенню складних питань, наприклад, шляхом прийняття наказів МОЗ.

Проте дивує склад учасників цієї наради з якими міністр обговорював перспективи медичної галузі та охорони здоров’я нашої країни. Абсолютно незрозуміло, які критерії визначили організатори цієї наради для запрошення її учасників. Якщо показати міністру, як складно йому буде проводити реформи в Україні, то ця мета досягнута на 100%.

Серед запрошених були: Толстанов О.К., Бережний В.В., Мостовенко Р.В., Мойсеєнко Р.О., Хобзей М.К., Проданчук М.Г., Ємець І.М., Вороненко Ю.В., Тодуров Б.М., Амосова К.М. та інші видатні постаті вітчизняної медицини. Тобто ті особи, які вже мали усю повноту влади та можливості проявити себе гарними управлінцями в організації належної охорони здоров’я в країні, а їх основним обов’язком було реформування галузі. Не вистачало лише Раїси Богатирьової. Вважаю, що всім, навіть далеким від медицини людям зрозуміло, але варто наголосити – для учасників тієї наради ніякі реформи зовсім не потрібні, вони їх бояться.

Я не буду переказувати тут риторику виступаючих, лише скажу, що крім кон’юнктурності та збереження власних важелів і доступу до ресурсів у ній нічого іншого не було.

Показовий приклад з власного життя навів міністр: «Мій батько був гарним радіологом. Тоді його призначили головним лікарем. Головним лікарем він став поганим. І поки він з цим боровся – він перетворився ще й на поганого радіолога».

Полковник Шрам для Союзу споживачів медичної продукціїРозробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2020 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення