Медикаменти
Медичні послуги
Медичні вироби
Неякісні і фальсифіковані:
В Україні постійно виявляються неякісні і фальсифіковані лікарські засоби. Перевірте препарат, який Ви придбали в аптеці. Введіть у це поле номер серії лікарського засобу, який зазначено на упаковці біля терміну придатності, або слово всі і нажміть ПОШУК


Головна » Інформаційцне повідомлення
Об’єднання споживачів медичного страхування

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про утворення Громадської організації «Об’єднання споживачів медичного страхування»

14.04.2021 року пройшли Установчі збори з утворення Громадської організації «Об’єднання споживачів медичного страхування» (ГО «ОСМС»).

Засновниками цієї громадської організації споживачів стали три фізичні особи, які мають безпосереднє відношення до захисту прав та законних інтересів споживачів на ринку медичного страхування в Україні.

На  Установчих зборах, окрім процедурних питань були розглянути наступні питання затвердженого порядку денного про:

 • - утворення громадського об’єднання споживачів медичного страхування
  (далі - Громадське об’єднання);
 • - мету та завдання діяльності Громадського об’єднання та адресу його місцезнаходження;
 • - визначення повного та скороченого найменування Громадського об’єднання.
 • - членство в Громадському об’єднанні;
 • - постійний робочий орган Громадського об’єднання, його керівника та заступника;
 • - подальші дії Громадського об’єднання щодо організації його діяльності у 2021 році;
 • - державну реєстрацію та визначення представника Громадського об’єднання для здійснення реєстраційних дій.

Під час обговорення питань порядку денного були прийняти наступні рішення:

Утворити громадську організацію споживачів, що діє без статусу юридичної особи, яка буде об’єднувати усіх споживачів  медичного страхування для захисту їх прав та законних інтересів з назвою - Громадська організація «Об’єднання споживачів медичного страхування», скорочено ГО «ОСМС».

 1. Метою діяльності ГО «ОСМС» є об’єднання зусиль споживачів медичного страхування задля досягнення високого рівня захисту їх прав та законних інтересів.
 2. Завданнями діяльності громадської організації споживачів для досягнення її мети є:
 • - об’єднання зусиль та консолідація усіх споживачів  медичного страхування навколо їх громадської організації;
 • - розбудова системи захисту прав та законних інтересів споживачів медичного страхування;
 • - участь у вирішення соціально-важливих проблем ринку медичного страхування;
 • - громадській контроль за виконанням професійними учасниками ринку медичного страхування законодавства про страхову діяльність та захист прав споживачів послуг медичного страхування та медичних послуг.

Членами ГО «ОСМС» можуть бути усі споживачі медичного страхування, які заявили про свій намір приєднатися до громадської організації споживачів, а також підтримують мету та завдання її діяльності. Створити постійно діючий робочий орган Правління ГО «ОСМС», призначивши його Головою Онищенко Владислава Валентиновича, якій є досвідченим громадським діячом з питань захисту прав та законних інтересів споживачів медичних послуг. Створити обліковий запис в Google - gromorgosms@gmail.com та для здійснення взаємодії та інформаційної підтримки - офіційну веб-сторінку в Facebook “ГО “Об’єднання споживачів медичного страхування”, закриту Вайбер-групу для членів Правління та Вайбер - спільноту для членів “ГО “ОСМС”. Затвердити перелік заходів подальших дій ГО «ОСМС» на 2021 рік. Призначити відповідальну особу за проведення державної реєстрації ГО «ОСМС» у терміни передбачені діючим законодавством України. 

 

Правління ГО «ОСМС» звертається до органів державної влади, учасників страхового ринку та ринку медичних послуг, ЗМІ , профільних міжнародних організацій з пропозицією про спільну діяльність для розбудови ефективної та сучасної системи захисту прав та законних інтересів споживачів медичного страхування.  Розробка та підтримка сайту: Gazolin Production © 2020 Союз споживачів медичних послуг лікарських засобів та виробів медичного призначення